מדריך בתי עסק

 מדריך בתי עסק | הוספת בית עסק | צור קשר

 
 
 
 
 

אימון אישי coaching

home | צילום אירועים מקצועי - שני צלמים
כתובת: שגיא יהודה 22 ראשון לציון
טלפון: 072-2513777


אתר:
http://www.2tzalamim.co.il/

      אימון אישי coaching

      ייעוץ עסקי,אימון מנהלים,ליווי עסקי

אימון אישי coaching

אימון אישי - הסבר כללי

coaching הוא למעשה סוג של אימון. אפשר לראות את זה כאימון כדורסל. ללא המאמן הקבוצה תהיה בסך הכל אסופה של שחקנים.האימון נועד בראש ובראשונה לשפר את עצמנו. הרי coaching לא הגיע לחלל האוויר אאוט אוף דה בלו, היא באה למלא חלל ריק בתוכנו. על מנת לעסוק בתחום על הקואצ'ר לעבור קורס אימון אישי coaching. במהלך הקורס הוא ילמד איך לעבוד עם המטופל, איך לגרום לו לסמוך עליו והכי חשוב הוא יתרגל את העולם האמיתי. הוא אינו רק שם קוד לשיטת טיפול, יש כאלו המאמינים שמדובר דרך חיים.

מצבים בהם כדאי לקחת קואצ'ר

 לעתים אנחנו מגיעים למצב בו אנחנו מרגישים שהשמיים נופלים עלינו. לא הולך בעבודה ובזוגיות, יש אופציה אחת והיא לשקוע בדיכאון ויש את האופציה השנייה שהיא להרים את הראש ולראות מה אצלי לא בסדר. אימון אישי coaching יוכל לעזור לכם להגשים את עצמכם, הוא יוכל לזהות פוטנציאל לא ממומש ויעזור לכם להבין את עצמכם ואת הצרכים שלכם בצורה טובה יותר. גם כשהכל כבר נראה אבוד תזכרו שעוד יש תקווה. התקווה הזאת תלויה בכם לא פחות מאשר בקואצ'ר. הוא יכול להיות אפקטיבי רק אם יש שיתוף פעולה בין המטפל והמטופל. מעבר לשיתוף פעולה כזה חשוב מאוד שהמטופל יהיה במאה אחוז בתך הטיפול וזאת משום שלא משנה אם יהיה לך את הקואצ'ר הטוב ביותר, אם אתה לא תשקיע לפחות כמוהו כל הטיפול ירד לטמיון. אפרופו טמיון, קואצי'נג אינו דבר זול כלל וכלל, עבור שעת טיפול שבועית יגבו מכם באזור ה 250 שקל ותתחייבו לכמות מסויימת של פגישות.

כיצד לומדים להיות מאמן אישי coaching

 יש היום הרבה שמלינים על המחירים הגבוהים שהתעשייה הזאת מגלגלת. הרי הקורס אינו משתווה למשל ללימוד פסיכולוגיה הנמשכים 7 שנים ובכל זאת המחירים הם פחות או יותר זהים. בסופו של דבר זה הכל שאלה של רצון ויכולת כספית. אם יש לך את הכסף ואת הרצון האימון עשוי להיות הדבר שיעזור לך. יש לי חבר טוב מאוד שהלך לטיפול אימון אישי לחיים , הוא נפגש עם המטפל כ 12 מפגשים ובסיומם הוא אמר לי שהוא מרגיש שהוא קיבל את חייו במתנה. אמרתי לו שהוא בטח נסחף והוא השיב לי שהוא מצטער שהוא לא הלך לטיפול כזה קודם לכן.

יתרונות השיטה

אחד היתרונות הם שהעבודה היא אחד על אחד. בצורה כזאת יש למאמן זמן להכיר את המטופל ולפתח איתו יחסי קירבה. חשוב מאוד שתדעו שכאשר אתם באים לחפש קואצ'ר תבדקו היטב משום שיש כיום בשוק לא מעט שרלטנים שרק ינסו לחמוס את כספיכם. האימון בגלל הפופלאריות שלו מושך אליו גם לא מעט מתלזים ואני הייתי מציע לכם לקבוע פגישה אחת עם המטפל לפני שתתחילו לשלם לו  על מנת לראוטת אם יש כימיה בין שני הצדדים.

בסך הכל אם אתם מרגישים שיש לכם מה לשפר אז שווה לנסות. coaching לא יכול להפוך אתכם ליפים יותר אבל  הוא בוודאי יכול להאיר לכם נקודות על עצמכם שלא חשבתם שקיימות אצלכם. אימון אישי coaching קיים היום בכמעט כל עיר בישראל ותוכלו למצוא אותם באינטרנט, דפי זהב וכו'. בנוסף תוכלו לקבוע אם אתם רוצים מטפל או מטפלת, הכל על מנת שתרגישו הכי נוח שאפשר. 


מאמר זה שבאתר דיג דיג מוגן בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקו  
בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב מנט-סטייל אתרים בע"מ.  
   
 
 
 
 Copyright © 2001-2015 NetStyle